Adam Kovalčík ● Památník veteránům / druhý pokus ● zrušeno

● 16. 10. 2021 ve 14:00
● Park Československých letců

Přijměte prosím naši omluvu. Z důvodu karantény, ve které se ocitl autor projektu, jsme nuceni akci Památník veteránům / druhý pokus přeložit na neurčito. O novém termínu konání budete včas informováni. Děkujeme za pochopení.

Hledáme 14 zájemců pro projekt Adama Kovalčíka. Akce, spočívající v uspořádání paintballového klání, se uskuteční v Parku čs. letců v Ostravě, kde již za několik týdnů vznikne Památník veteránům, vzešlý z veřejné soutěže, jíž se autor (neúspěšně) zúčastnil. Ten k tomu uvádí: „V roce 2020 jsem se s architektem Tomášem Černým zúčastnil prvního kola soutěže o památník válečným veteránům v Ostravě. Poté, co návrh neuspěl, se mi stala věc, která se asi čas od času stane každému. Uvědomil jsem si, jak jinak jsme měli celý návrh koncipovat. Zde tato uvědomění většinou končí. Mně se ale prostřednictvím Kukačky naskytla příležitost splnit, vyzkoušet si tento druhý „správný“ směr. Nová koncepce pracuje s tím, že z celého prostoru parku vytvořím paintballové hřiště. Zásadním momentem je performance, při které předem přihlášení zájemci budou paintball hrát. Právě ti, se pro mne stávají skutečným památníkem.”

V prostorách parku není možné používat klasické kuličky s barvou. Děkujeme tímto prodejně Actionshop, která nám po dobu konání akce zapůjčí speciální zbraně s pěnovými náboji.

Dovolujeme si upozornit, že aktivní účastnici akce musí splňovat věkový limit 18+.

Zájemci, pište na email: info@kukacka.org.